LinkedIn Facebook
Loading
En Hu
Languages
Ön itt tartózkodik : HU  / Electool  / Karrier  / Értékesítő

Értékesítő

Az Electool mint a régió vezető beszerzési szolgáltatója Értékesítő munkatársakat keres beszerzési szoftverek és beszerzési szolgáltatások értékesítésére.

Feladatok

  • Új nagyvállalati ügyfelek és piaci lehetősége felkutatása
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Értékesítési célú találkozók egyeztetése
  • Szoros együttműködés a pre-sales és marketing területtel
  • Ajánlatok készítése
  • Jelentések, statisztikák készítése

    Az ideális munkatárssal szembeni elvárások:

    • Minimum 3 év B2B értékesítési tapasztalat
    • Alapfokú angolnyelv-tudás
    • Kiváló prezentációs készség
    • A szakterület iránti affinitás
    • Szolgáltatói attitűd
    • Képesség az asszertív, szervezett, következetes, szorgalmas és minőségi munkavégzésre
    • Önálló, proaktív gondolkodás
    • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség szóban és írásban
    • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
    • Önfejlesztési hajlandóság, nyitottság az új ismeretek elsajátítására
    • Esztétikai profizmus, üzleties megjelenés
    • Precizitás az adminisztráció terén

    Amit ajánlunk:

    • Versenyképes jövedelem
    • Céges mobiltelefon, internet
    • Céges notebook
    • Tapasztalatszerzési lehetőség nagy értékű szolgáltatások értékesítése terén
    • Színvonalas infrastruktúrával felszerelt munkahely
    • Egy piacvezető cég nyújtotta professzionális szakma háttér
    • Díjmentes betanítás és továbbképzés, részletes munkaprogram
    • Karrierlehetőség
    • Innovatív projektek, kreatív munka
    • Inspiráló kollégák és munkakörnyezet

    Írd meg nekünk magyar nyelvű motivációs levélben, hogy miért jönnél az Electool-hoz dolgozni, mi lenne a Te egyedi hozzáadott értéked a csapathoz! Mellékeld a levélhez fényképes önéletrajzodat, és küldd el a cv@electool.com e-mail címre fizetési igényed megjelölésével! Kérjük, a levél tárgyában tüntesd fel, hogy az "Electool értékesítő" pozícióra jelentkezel!