LinkedIn Facebook
Loading
En Hu
Languages
Ön itt tartózkodik : HU  / Electool  / Karrier  / Manuális tesztelő

Manuális tesztelő

Budapesti központból, kilenc ország több száz vállalatát kiszolgáló, B2B felhő alapú pénzügyi szoftverek fejlesztője és e-beszerzési szolgáltatások régiós piacvezetője Manuális tesztelőt keres teljes munkaidős pozícióra.

Feladatok és felelősségek:

  • komplex beszerzés-támogató rendszer (Fluenta) manuális tesztelése
  • dokumentáció készítése, frissítése
  • minőségbiztosítási (QA) feladatok végrehajtása
  • dokumentációk elkészítése és karbantartása (tesztterv, tesztforgatókönyv, tesztesetek, hibajegyek)
  • tesztadatok előállítása
  • szoros együttműködés a fejlesztőcsapattal
  • hibakeresés, hibák rögzítése, javaslattétel azok kijavítására (esetenként specifikáció készítése)
  • tesztjelentések, riportok készítése

Elvárások:

  • webes alkalmazások manuális tesztelése területén szerzett min. 2 éves tapasztalat
  • tesztelési módszertanok ismerete
  • alapvető webes ismeretek (HTML, JavaScript)
  • jó szóbeli és írásbeli kommunikációs készség
  • legalább alap szintű angol nyelvtudás angol nyelvű teszteléshez
  • képesség a szoftverek mögött meghúzódó üzleti folyamatok átlátására
  • szoftverfejlesztési folyamatok ismerete
  • dokumentációs technológiák ismerete
  • stressztűrő képesség
  • pontos, megoldásorientált munkavégzés

Előnyt jelent, ha:

  • elkötelezett vagy az ergonomikus szoftverek irányában
  • érdeklődsz a felhasználóiélmény-tervezés iránt
  • tapasztalattal rendelkezel SQL lekérdezések írásában
  • igazi csapatjátékos vagy

Ajánlatunk:

    • versenyképes jövedelem
    • céges mobiltelefon és mobilinternet, notebook
    • sikerélmények, fejlődési lehetőség
    • munkavégzés egy színvonalas budai irodaházban
    • stabil, piacvezető cég nyújtotta professzionális szakmai háttér

    Hely: Budapest

    Ha úgy érzed, ezt a pozíciót Neked találták ki, és szeretnél jelentkezni, küldd el önéletrajzodat - fizetési igény megjelölésével - cv@electool.com email címre.