LinkedIn Facebook
Loading
En Hu
Languages
Ön itt tartózkodik : HU  / Electool  / Karrier  / Projekttámogató munkatárs

Projekttámogató munkatárs

Az Electool Hungary Kft. a FLUENTA (fluenta.eu) rendszerével a régió egyik vezető SaaS vállalati beszerzési informatikai szolgáltatója, amely a hazai és regionális piaci pozíciója erősítése és a dinamikus bővülés kiszolgálása érdekében Téged keres Projekttámogató munkatárs munkakörbe.

Feladatok:

  • Részvétel a szoftver-bevezetési projektekhez kapcsolódó háttér és front folyamatokban
  • Rendszerbemutatók és prezentációk, valamint más szakmai anyagok összeállítása, karbantartása
  • Oktatóanyagok, felhasználói dokumentáció összeállítása, karbantartása
  • Önálló mini-projektek lebonyolítása ügyfelek számára saját célszoftverünkben
  • Ügyfelekkel, szakmai szakértőkkel való kapcsolattartás személyesen, telefonon, online
  • Rendszeres és eseti adatgyűjtés, riportok és szöveges elemzések készítése
  • Ügyfélelégedettség fenntartása, ügyféltámogatás

Amennyiben olyan munkahelyet keresel, ahol sokat fogsz tanulni és használható tapasztalatokat szerzel, valamint szeretnél nap mint nap fejlődni egy olyan vállalatnál, ahol valódi karrierlehetőséget kínálunk, jelentkezz!

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség
  • magabiztos angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
  • haladó szintű számítógépes ismeretek (Excel, Power Point)

Ideális munkatársunk:

  • határozott, következetes személyiség jó kommunikációs és konfliktuskezelő készséggel
  • aprólékosan, precízen dolgozik még időnyomás alatt is, kiválóan be tudja osztani az idejét
  • szívesen elemez, „nyomozó” típus, aki jó következtető készséggel van megáldva
  • rendszer- és  folyamat szemlélettel rendelkezik, kiváló szervező
  • önálló, felelősségteljes munkavégzésre vágyik (döntési jog nélkül)
  • érdeklődik a kütyük, szoftverek, appok iránt…

Pályakezdők jelentkezését is örömmel fogadjuk!

Amit kínálunk:

  • versenyképes kompenzációs csomag
  • hosszú távú munka- és karrierlehetőség
  • szakmai fejlődés
  • fiatal, dinamikus csapat
  • kiváló lokáció

Írd meg nekünk magyar és angol nyelvű motivációs levélben, hogy miért jönnél az Electool-hoz dolgozni, és mi lenne a Te egyedi hozzáadott értéked a csapathoz! Mellékeld a levélhez fényképes önéletrajzodat, juttatási igényedet a cv@electool.com címre!