LinkedIn Facebook
Loading
En Hu
Languages
Ön itt tartózkodik : HU  / Electool  / Karrier  / Ruby on Rails fejlesztő

Ruby on Rails fejlesztő

Az Electool Hungary Kft. a FLUENTA (fluenta.eu) rendszerével a régió egyik vezető SaaS vállalati beszerzési informatikai szolgáltatója, a hazai és regionális piaci pozíciója erősítése és a dinamikus bővülés kiszolgálása érdekében Téged keres Ruby on Rails fejlesztői munkakörbe.

Feladatok:

  • Az új kolléga egy 6-8 fős fiatalos csapat tagjaként foglalkozik majd magas rendelkezésre állású szoftver fejlesztéssel, szoftver-architektúra tervezéssel.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • legalább 2 éves Ruby On Rails fejlesztői tapasztalat
  • legalább dokumentációk olvasásához szükséges angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • céges mobiltelefon és mobilinternet, céges notebook
  • barátságos, agilis munkakörnyezet és csapat, amely nyitott az új ötletekre
  • munkavégzés egy színvonalas budai irodaházban
  • professzionális szakmai háttér, tanulási és fejlődési lehetőség
  • előrelépési lehetőség

Ha alkalmasnak érzed magad és szeretnél jelentkezni a pozícióra, küldd el önéletrajzodat - fizetési igény megjelölésével -  a cv@electool.com email címre.