LinkedIn Facebook
Loading
En Hu
Languages
Ön itt tartózkodik : HU  / Electool  / Karrier  / Ügyfélszolgálati munkatárs / IT Helpdesk

Ügyfélszolgálati munkatárs / IT-Helpdesk

Az Electool Hungary Kft. a FLUENTA (fluenta.eu) rendszerével a régió egyik vezető SaaS vállalati beszerzési informatikai szolgáltatója.

A hazai és regionális piaci pozíciója erősítése és a dinamikus bővülés kiszolgálása érdekében Téged keres Ügyfélszolgálati munkatárs / IT-Helpdesk munkakörbe, amennyiben a következő feladatok inspirálnak:

1. Helpdesk feladatok

  • első szintű támogatás nyújtása az alkalmazott szolgáltatások területén magyar és angol nyelven (felhasználói bejelentésének fogadása emailben és telefonon, elsődleges kivizsgálásuk és lehetőség szerint önálló megoldásuk, szükség esetén továbbításuk az illetékes kollégáknak)
  • folyamatos kommunikáció a felhasználókkal, valamint a szolgáltatások működtetésében és fejlesztésében részt vevő munkatársakkal, felhasználói bejelentések nyomon követése, állapotjelentése, ügyfél-elégedettség fenntartása és javítása
  • esetenként az ügyfelek üzleti folyamatainak támogatása

2. Adminisztrációs és operatív feladatok

  • felhasználói útmutató(k), oktatási anyagok, GYIK/tudásbázis karbantartása magyar és angol nyelven
  • ügyféloktatások támogatása, esetenként lebonyolítása
  • rendszerbevezetések támogatása
  • adatgyűjtés és elemzések készítése az ügyfélszolgálat tevékenységéről és a rendszerhasználati mutatókról

3. Tesztelés

  • részvétel a rendszerek és fejlesztések tesztelésében, kapcsolódó üzleti specifikáció készítése
  • új szoftververziók támogatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

A felhasználók szolgáltatásaink minőségét nagymértékben az alapján fogják megítélni, hogy milyen színvonalú munkát végzel. Ezért akkor jelentkezz, ha:

  • kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készséggel rendelkezel szóban és írásban, magabiztosan és folyékonyan beszélsz angolul telefonon is
  • képes vagy párhuzamos munkavégzésre, egyénileg és csapatban is
  • az átlagnál gyorsabban tanulod meg új szoftverek használatát és szívesen megismernéd a háttérben húzódó üzleti folyamatokat is (ami hosszú távon akár egy új szakma elsajátítását is jelentheti)
  • jó elemző és igazi "megoldóember" vagy, aki mindig a legegyszerűbb és egyben legjobb megoldást keresi, miközben pontos és igényes munkát végez akár időnyomás alatt is
  • ügyfélközpontú, szolgáltatói attitűddel és lehetőleg ügyfélszolgálati / support / helpdesk-gyakorlattal rendelkezel ügyfélszolgálati/support-/helpdesk-gyakorlattal rendelkezel
  • hosszú távra gondolkozol, mert egy folyamatos szakmai fejlődéssel járó, kiszámítható karrierutat szeretnél bejárni

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • céges mobiltelefon és mobilinternet, céges notebook
  • barátságos munkakörnyezet és csapat, amely nyitott az új ötletekre
  • munkavégzés egy színvonalas budai irodaházban, lehetőség home office-ra
  • professzionális szakmai háttér, tanulási és fejlődési lehetőség

Jelentkezés módja: írd meg nekünk egy angol nyelvű motivációs levélben, hogy miért  jönnél az Electool-hoz dolgozni, és mi lenne a Te egyedi hozzáadott értéked a csapathoz! Mellékeld a levélhez fényképes önéletrajzodat, juttatási igényedet és mindezt küldd el a cv@electool.com címre!