Álláslehetőségek

Kik vagyunk?

Beszerzők és szoftverfejlesztők. Egy olyan rendszer megálmodói, amely a több évtizedes beszerzői szaktudásunkat a modern informatikai technológiával ötvözi. A fluenta e-beszerzési rendszerünket mára 35 országban közel 70.000 user használja.

Célunk, hogy megoldásaikon keresztül minél több nagy- és középvállalat tudja a legkedvezőbb piaci feltételek mellett lebonyolítani beszerzéseit, optimalizálni üzleti folyamatait.

Nyitott pozícióink

Budai irodánkba

Java szoftverfejlesztő

munkatársat keresünk.

Mivel fogsz foglalkozni nálunk?

  • Egy 6-8 fős fiatalos csapat tagjaként fogsz magas rendelkezésre állású szoftver fejlesztéssel, szoftver-architektúra tervezéssel foglalkozni.

Mikor érdemes erre a lehetőségre jelentkezned?

  • Ha legalább 2 éves Java fejlesztői tapasztalattal rendelkezel
  • Az angol nyelvet legalább dokumentáció olvasásához tudod használni

Mire számíthatsz nálunk?

  • Teljes munkaidőben számítunk Rád, az időded rugalmasan oszthatod be. Lényeg, hogy a reggeli standupokra 9.30-ig mindig beérjél.
  • home office lehetőségével esetenként élhetsz.
  • Irodánkat Budapest XII. kerületében találod a MOM Parknál. Az Alkotás Point irodaház legfelső emeletéről csodás kilátás nyílik a budai hegyekre.

Mi vár Rád, ha csatlakozol hozzánk?

  • tagja leszel egy jó fej csapatnak
  • céges kirándulások, teraszpartyk, csocsóbajnokságok, társasjáték estek részese lehetsz
  • minden reggel frissen őrölt kávéval, teával indíthatod a napod
  • minden nap friss gyümölccsel töltheted fel vitamin tartalékaidat
  • ösztönzünk a rendszeres sportolásra: AYCM szerződéses partnere vagyunk és van kosárlabda csapatunk is

Mi történik miután jelentkezel?

  • Amennyiben relevánsnak tartjuk a szakmai hátteredet, egy személyes interjúra fogunk meghívni a HR Partnerünkkel és a termékfejlesztésért felelős munkatársunkkal. Ez egy kb. 60 perces beszélgetés lesz az irodánkban, ahol lehetőséged lesz megnézni a környezetet és bepillantani az életünkbe.
  • Majd egy otthon elvégezhető szakmai feladat és egy teszt vár Rád, amit a következő körben a a Product Managerrel és HR Partnerünkkel fogsz átbeszélni.

Készen állsz a pozícióra?

Várjuk önéletrajzodat a cv@electool.com e-mail címen.

Schréder Ágnes
HR Partner

Senior Ruby on Rails szoftverfejlesztő

  • Ha tapasztalt Ruby On Rails fejlesztő vagy

HR Partner

Az Electool Beszerzési Szolgáltató Kft. - a beszerzést támogató elektronikus megoldásokat szolgáltató Electool csoport tagja, - versenypiaci tanácsadásban valamint közbeszerzések lebonyolításában kiemelkedő tanácsadó.
a hazai és regionális piaci pozíciója erősítése és a dinamikus bővülés érdekében Téged keres

Közbeszerzési szakértő

munkakörbe, amennyiben inspirálnak a következő kihívások:

  • önálló FAKSZ tevékenység ellátása
  • közbeszerzési eljárások teljeskörű, önálló lebonyolítása, kapcsolódó koordinációs tevékenység és ügyfél kapcsolattartás az előkészítési szakasztól egészen a szerződéskötésig
  • EKR, EMIR (FAIR) rendszerek mindennapi magabiztos használata, EKR teendők ellátása, dokumentációs, nyilvántartási, közzétételi feladatok ellátása
  • 5-10 fős közbeszerzési szakértői csoportban való aktív közreműködés

Jelentkezz, ha:

  • szeretnél tapasztalt és profi senior kollégákkal együtt dolgozni, lehet Rád számítani, csapatban és önállóan is felelősségteljes munkát végzel
  • intenzív munkatempót diktálsz, gyors lényeglátó reagálási és döntéshozatali képességgel bírsz
  • nem riadsz vissza a megoldandó problémáktól, feladatoktól, keresed a fejlődési lehetőségeket
  • fontos számodra, hogy igényes, precíz munkát adj ki a kezedből
  • nem okoz gondot az ügyfelekkel való udvarias kapcsolattartás, szóban és írásban egyaránt jól kommunikálsz

Szinte nyert ügyed van, ha:

  • felsőfokú végzettséggel és FAKSZ minősítéssel rendelkezel, vagy rendelkezel a FAKSZ minősítés megszerzéséhez szükséges feltételekkel
  • magas fokú ismeretekkel rendelkezel a közbeszerzési szabályozási környezetben és EU-s projekteket megvalósításában
  • közbeszerzési eljárások teljeskörű, önálló lebonyolításában szerzett. min. 1-2 éves releváns szakmai tapasztalattal rendelkezel
  • a Word, az Excel és az EKR rejtelmei a kisujjadban vannak

Amit cserébe kínálunk:

  • határozatlan idejű, teljes munkaidős munkaviszony
  • versenyképes fizetés, cafatéria, céges mobil, internet, és céges laptop
  • rugalmas munkaidő, home office munkalehetőség
  • professzionális szakmai háttér, inspiráló kollégák, hosszútávú karrier- és szakmai fejlődési lehetőségek maximális támogatása, lehetőség biztosítása egyéb munkavállalói kompetenciákban való fejlődésre
  • jó hangulat, dinamikus, fiatalos légkör, stabil szervezeti háttér, barátságos munkakörnyezet, csapatépítő programok, közös reggelik
  • frekventált környezetben elhelyezkedő, jól megközelíthető iroda, munkavégzés helye: XII. kerület

Munkakezdés időpontja:

  • azonnali munkakezdési lehetőséggel.

A pályázat beadásának formátuma és feltételei:

Amennyiben felkeltette érdeklődésed a pozíció, kérjük, küldd el Electool Beszerzési Szolgáltató Kft.-re testre szabott motivációs leveled és magyar nyelvű fényképes önéletrajzod az eddigi projektjeid referencialistájával, és a fizetési igényed megjelölésével a cv@electool.com címünkre, és a levél tárgyában tüntesd fel a Közbeszerzési szakértő" megnevezést.

TOP